Prekių katalogas

Žoliapjovė Gardena ComfortCut 23/18V P4A

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 140 
  14999 Sutaupykite 999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės esančios mūsų sandėlyje pristatomos per 2-4 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Šios prekės pristatymo terminas gali užtrukti. Rekomenduojame pasiteirauti apie prekę, galima testi pirkimą, bet sistema neleis apmokėti kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Į krepšelį 

  Li-Ion 18V/ 2.5Ah; Li-Ion; Pjovimo plotis: 23 cm; Pakraščių pj.galimybė; Telesk. kotas.

  Gamintojas
  Gardena
  SB Lizingas
  Lizingu prekės parduodamos nuo 100 Eur. Norint įsigyti prekę Lizingu, tęskite pirkimą, pasirinkite apmokėjimas internetu ir tada pasirinkite apmokėjimas Lizingu.
 • Galinga ir lengva žoliapjovė puikiai pritaikoma prie jūsų poreikių
  Lengvas ir belaidis vejos pakraščių kirpimas, su akumuliatorine žoliapjove „ComfortCut 23/18V P4A viskas įmanoma, kad jūsų vejos pakraščiai būtų tobulos formos. Netgi vietas kurias itin sudėtinga pasiekti! „ComfortCut 23/ 18V P4A yra labai lengvos, todėl darbas bus labai komfortiškas. Jūs galite naudoti akumuliatorinę žoliapjovę ilgą laiką, bet jokio nuovargio. Veikimo laikas iki 56 min.(komplektuojamo akumuliatoriaus)

  Lengvai ir greitai surenkamą žoliapjovę „ComfortCut 23/18V P4A“ galima naudoti iškart. Prieš naudodami žoliapjovę, pritaikykite ją savo poreikiams – reguliuodami rankeną arba teleskopinį kotą. Tokiu būdu darbo pozicija bus visada vertikali ir nevarginanti.

  Darbo metu akumuliatoriaus įkrovimo lygis visada matomas ant gaminio rankenos esančiame LED indikatoriuje.
  Norite nupjauti žolę po kliūtimis? Lengvai pakeiskite pjovimo galvos kampą. Arba norite nupjauti išilgai vertikalių kraštų? Paspauskite mygtuką ir pasukite pjovimo galvą į pakraščių kirpimo poziciją. Nesijaudinkite dėl gėlių kurios auga vejos kraštuose, nuimama arba lengvai uždedama augalų apsauga apsaugos jūsų augalus.

  GARDENA akumuliatorinė žoliapjovė „ComfortCut 23 / 18V P4A“ komplektuojamos kartu su įkrovikliu ir 18 V POWER FOR ALL akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Techninės specifikacijos:

  Gaminio Nr. 14701-20
  EAN-Code: 4078500054225
  Įranga
  Augalų apsauga Taip
  Vibracijos ir triukšmo duomenys
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 88 dB(A)
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 74 dB(A)
  Vibracija (ah) Vibration max ah 2.5 m/s²

  Garantija : 24 mėn.