Prekių katalogas

Xplorer marškinėliai ilgomis rankovėmis unisex, medžio žievės

 • Xplorer marškinėliai ilgomis rankovėmis unisex, medžio žievės

  Kaina 30 

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Dydžiai XS-XXL; 60% organinė medvilnė 40% perdirbtas plastikas

  Gamintojas
  Husqvarna
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Šie marškinėliai ilgomis rankovėmis, lengvai derinantys stilių ir tvarumą, yra naujas Husqvarna Xplorer laisvalaikio drabužių kolekcijos papildymas. Pagaminti iš ekologiškos medvilnės ir poliesterio, gauto iš perdirbto plastiko atliekų, mišinio, šie marškinėliai ilgomis rankovėmis greitai džiūsta ir yra atsparūs dilimui. Jis išliks vėsūs ir išlaikys savo spalvą bei formą, taip pat ir po pakartotinio plovimo ilgą tarnavimo laiką. Juodmedžio pilkos spalvos ir turi žievės kamino dizainą.