Prekių katalogas

Sandėlyje! Sniego valytuvas New American Concept KCT-STP196L-61-K

 • Sandėlyje! Sniego valytuvas New American Concept KCT-STP196L-61-K

  Kaina 549 
  679  Sutaupykite 130 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  61cm; 4.1kW; dvipakopis

 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Galingas, kietas benzininis sniego valytuvas su pavara, su firminiu, patikimu LONCIN varikliu, kurio vardinė galia iki 4,1 kW ir 196 cm3 darbinio tūrio.

  Sniego valytuvo darbinis plotis yra 61 cm, jis turi 4 į priekį ir 1 atbulinės eigos pavaras.

  Variklio gamintojas: LONCIN
  Variklio modelis: H200
  Variklio darbinis tūris: 196 cm3
  Nominali variklio galia: 4,1 kW
  Starteris: rankinis
  Darbinis plotis: 61 cm
  Darbinis aukštis: 40 cm
  Darbaračio tipas: dantytas, plieninis
  Maksimalus sniego metimo atstumas: 11 m
  Pavarų skaičius: priekyje: 4, gale: 1
  Dūmtraukio sukimosi kampas: 190°
  Išmetimo krypties reguliavimas: rankinis iš operatoriaus vietos
  Priekiniai žibintai: ne
  Šildomos rankenos: Nr
  Svoris: 53 kg

  Atsisveikinkite su sniego problemomis

  STP196L-56/40-K varomas benzininis sniego valytuvas buvo sukurtas taip, kad atitiktų bet kokius žiemos iššūkius. Kad ir kiek sniego atneštų žiema, baltos dangos nuėmimas - nekelia problemų. Ši galinga mašina skirta greitai ir lengvai nuvalyti ekstremalų sniegą, kartu siūlo neįtikėtiną valdymą, manevravimą ir tarnaus ilgus metus. Benzininis sniego valytuvas yra pasiūlymas reikliems vartotojams, kuriems reikia patikimos mašinos, skirtos ilgesniam darbui sklype.

  Žemos temperatūros paleidimo garantija su LONCIN varikliu

  Dėl novatoriškų technologijų didelio našumo, patikimą žieminį LONCIN variklį, kurio vardinė galia yra 4,1 kW, galima greitai ir lengvai užvesti net esant labai žemai temperatūrai. Didelis 196 cm3 variklio darbinis tūris suteikia pakankamai galios atšiauriausiomis žiemos sąlygomis. Be to, dėl OHV technologijos su vožtuvais viršuje, jis siūlo neįtikėtiną efektyvumą, kurį galima pastebėti didesne galia ir mažesnėmis degalų sąnaudomis bei susidėvėjimu. Ketaus cilindro įdėklas garantuoja didelį patvarumą daugelį metų.

  Veiksmingas sraigtinis tiektuvas

  Specialiai sukurta 56 cm darbinio pločio sraigtinė frezavimo sistema suvaro sniegą į korpusą, o po to išstumia jį per išleidimo kaminą 11 m atstumu. Frezė pagaminta iš sustiprinto, patvaraus plieno – sniegas ir ledas susmulkinami. sraigto mentės prieš įleidžiant jas į korpusą. Taip suprojektuotas darbinis mazgas yra idealus ir visiškai saugus betoniniams paviršiams, tokiems kaip šaligatviai, trinkelių takai ir kt. Tvirtas sraigtinis konvejeris leidžia dirbti tiek su užšalusiu, tiek su labai šlapiu sniegu.

  Slydimo ir aukšto protektoriaus padangos

  Abiejose įleidimo kanalo pusėse dedamos slydelės yra pagamintos iš specialios medžiagos, kuri apsaugo ir apsaugo žemę nuo įbrėžimų ir pažeidimų. Dar daugiau – jais reguliuojamas atstumas tarp žemės ir sniego valytuvo korpuso. Be to, didelės padangos su specialiu protektoriumi garantuoja puikų mašinos sukibimą, todėl sniego valytuvui dažniausiai nereikia naudoti papildomų grandinių.

  Patogus sniego išmetimo kampo reguliavimas

  Aukštas, 190 laipsnių besisukantis, smūgiams atsparus išmetimo vamzdis ir plieninis korpusas labai palengvina darbą su dideliu sniegu ir ledu – pamirškite apie daug laiko atimantį sniego valymą kastuvu, kuris vargina nugarą.

  Sniego valymas tampa smagus

  Pristatomas sniego valytuvas turi 2 didelius, guminius varomuosius ratus, palengvinančius mašinos vairavimą bet kokiomis sąlygomis – sužinokite apie nepaprastą darbo komfortą su pavara su 4 priekinėmis pavaromis. Galimybė dirbti atbuline eiga leidžia lengviau paimti įrenginį, jei jis būtų palaidotas ar įstrigęs.

  Sniego valymas, kuris nevargina

  Lengvas darbas ir lengvas valdymas dėl ergonomiškos formos rankenos. Rankena su minkšta rankena dėl kelių lygių reguliavimo gali būti reguliuojama pagal kiekvieno vartotojo ūgį, todėl sniego valymas yra itin patogus. Darbas su ratų pavara vargins dar mažiau.