Prekių katalogas

SKARIFIKATORIUS AERATORIUS PUBERT CESAR

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 512 
  549  Sutaupykite 37 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės esančios mūsų sandėlyje pristatomos per 2-4 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Šios prekės pristatymo terminas gali užtrukti. Rekomenduojame pasiteirauti apie prekę, galima testi pirkimą, bet sistema neleis apmokėti kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Į krepšelį 

  3 kW galios variklis; 40l surinkimo maišas; 40 cm skarifikavimo plotis

  Gamintojas
  Pubert
 • Skarifikatorius CESAR – idealus instrumentas suaeruoti ir atnaujinti Jūsų veją. 16 colių štampuoto plieno korpusas pagamintas iš vieno 3 mm storio plieninio lapo, kad užtikrinti stabilumą, tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Dėka patogios rankenos, skarifikatorius lengvai valdomas. Jūsų saugumui, yra įrengta greito variklio sustabdymo rankena, kurios pagalba agregatas lengvai stabdomas. Rankena pilnai sudedama be papildomų instrumentų, kas palengvina transportavimą ir saugumą. Rotorius su 15 pritvirtintų peilių lengvai keliamas ar leidžiamas viena rankenėle. Tai leidžia labai tiksliai sureguliuoti aukštį nuo 0 iki 22 mm, nestabdant darbo ir sumažinti peilių susidėvėjimą. CESAR skarifikatorius turi didelį 40 litrų surinkimo maišą. Pagaminti Prancūzijoje, skarificatoriai Pubert labai efektyvūs ir manevringi instrumentai vejos priežiūrai.

  Variklis: Pubert R180
  Nominali galia: kW 3,0
  Kuro tipas: benzinas
  Kuro bako talpa: l 3,6
  Pavarų kiekis į priekį / atgal: 1/-
  Peilių plotis: cm 40
  Surinktuvo talpa: 40 l