Prekių katalogas

Vejos robotas SEGWAY Navimow H1500E

 • Vejos robotas SEGWAY Navimow H1500E

  Kaina 2099 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  1500 m²  

  Gamintojas
  Segway
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • SEGWAY Navimow H1500E - tai itin inovatyvus ir pažangus naujos kartos belaidis vejos pjovimo robotas, kuriam nereikia montuoti kontūro laido. Robotas vejapjovė sistemingai pjauna jūsų sodą ir užtikrina, kad Jūsų veja visada atrodytu nepriekaištingai. Šis modelis idealiai tinka didelėms, iki 1500 m² vejoms pjauti.

  Naudodamas EFLS ("Exact Fusion Locating System") technologiją, vejos robotas savo padėtį nustato iki 2 cm tikslumu. EFLS sistema sujungia palydovus su vejapjovės jutikliais ir užtikrina itin tikslią vejapjovės padėtį, sistemingai pjaunančią pagal virtualią ribą.

  Išmaniosios programėlės valdymo dėka, vartotojai gali ne tik nustatyti ir reguliuoti pjovimo teritoriją, bet ir nuotoliniu būdu valdyti, stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu. Programėlėje galima patikrinti roboto vejapjovės būseną realiuoju laiku, koreguoti pjovimo grafiką, nustatyti apsaugos nuo vagystės signalizaciją, reguliuoti pjovimo aukštį (30-60 mm) ir visuomet naudotis naujausiomis Navimow funkcijomis, reguliariai įdiegiant atnaujinimus.

  Automatinė pjovimo maršruto optimizavimo sistema leidžia robotui vejapjovei parinkti optimalų pjovimo algoritmą, kad būtų užtikrinti geriausi pjovimo rezultatai. Be to, laikui bėgant jis išmoks konkretų jūsų sklypo planą. SEGWAY Navimow gali įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 45%.

  SEGWAY H1500E turi BladeHalt sistemą, kuri automatiškai sustabdo peilių sukimąsi, jei objektas liečiasi su jutiklio sritimi. Susidūrusi su bet kokia kliūtimi, robotas vejapjovė atsitrauks ir toliau važiuos kita kryptimi. Tokios saugos priemonės užtikrina didžiausią saugumą.

  Vejos robotas atitinka IPX6 klasę, todėl nekils problemų dėl lietaus ir galėsite jį lengvai nuplauti sodo žarna. Dėl savo tylaus variklio - triukšmo lygis yra tik 54 dB (A).  

 • Alternatyvios prekės

  Kaina 2699