Prekių katalogas

Robotas vejapjovė Wiper Premium I130S

 • Robotas vejapjovė Wiper Premium I130S

  Kaina 1585 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Iki 1300 kv. m.; 18 cm peilio plotis; pagaminta Italijoje

  Gamintojas
  Wiper
 • Pati mažiausia Wiper Premium vejos priežiūros robotų serija - I. Šis mažylis yra tik 42 cm ilgio, o sveria tik 7 kilogramus.

  „I“ serijos vejos robotai tinkamiausi mažiems kiemams. Jie pjauna itin kokybiškai ir greitai bei pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Tylus, praktiškas, lengvas ir kompaktiškas. Lengvai transportuojamas. Būdamas mažo dydžio, šis žolės robotas labai lengvai juda ir, kas svarbu mažuose sklypuose, yra labai manevringas. Robotas turi integruotą nuotolinio ryšio modulį "Connect", todėl stebėti roboto būseną ir reguliuoti nustatymus galima ne tik bluetooth, bet ir GSM ryšiu iš bet kurios vietos.

  Spartus darbas, integruotos pažangios technologijos, ličio jonų baterijos, galingi bešepetėliniai varikliai bei galiniai ratai su minkštos gumos profiliu – viskas, ko reikia tobulai jūsų kiemo tvarkai palaikyti ir džiaugtis idealiai nupjauta veja. Nors ir mažas, tačiau šis vejos pjovimo robotas yra aprūpintas visomis didesnių robotų techninėmis savybėmis.

   Pilnai įsikrovęs robotas dirba 04:00 val. Bluetooth, GPS, GSM ryšys, apsaugai PIN kodas ir GPS sauga, lietaus jutiklis, aktyvus elektroninis bamperis kliūčių aptikimui, minkštos gumos ratai. 

  Charakteristikos

  Ličio jonų baterija (25.9 V) 1 x 5.0 Ah (130Wh))

  Vidutinis darbo laikas (h) 04:00

  Įkrovimo laikas (h) 01:00

  Pjovimo plotis (cm) 18

  Pjovimo aukštis (mm) 25–70

  Peilio ašmenų tipas 4 ašmenų žvaigždės tipo

  El. motorų tipas Bešepetėlinis

  Ratų profilis Minkštos gumos

  Darbo zonos 8

  Vartotojo sąsaja Klaviatūra ir LED

  Valdymas programėle Bluetooth – GSM

  Connect modulis Yra

  Lietaus jutikliai Taip

  Sauga PIN ir GPS

  Įkrovimo stotelė su kontaktiniu krovimu

  Įkrovimo stotelės stogelis Užsakoma papildomai

  Apsaugos lygis IPIPx5

  Svoris (kg) 7,5

  Garso lygis dB(A) 57

  Maks. pjovimo plotas1300 m²