Prekių katalogas

Pjūklininko apsauginiai batai Technical 24

 • Pjūklininko apsauginiai batai Technical 24

  Kaina 340 

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  36-48 dydžiai

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Itin patogūs ir mažo svorio apsauginiai batai, skirti naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Puikiai suprojektuota kulno konstrukcija, aukštesnė, stabili viršutinė dalis su minkštu vidumi patogumui. Vibram® padas puikiai sukimba esant šaltai, šlapiai ir slidžiai dangai, o amortizacinis vidurinis padas daro batus švelnius kojoms ilgomis darbo dienomis. Batai pagaminti iš odos su Sympatex® membrana, vandenį atstumiančia ir kvėpuojančia, aukštos kokybės medžiaga. Su papildomu paminkštinimu aplink kulkšnį, kulną ir viršutinę dalį. Apatinė dalis sutvirtinta guma papildomai apsaugai. Patraukite dirželį ant liežuvio ir nugaros bei fiksuojančius kabliukus / ritininius kabliukus, kad būtų lengva reguliuoti batus. Atitinka EN 17249:2013 2 klasės lygį (24 m/s). 

  „Vibram“ vidpadis
  Itin veiksmingas „Vibram®“ vidpadis su puikiu sukibimu ant slidžių paviršių suteikia saugumo. 

  Vaizdo įrašas