Prekių katalogas

Oregon pjovimo juosta; 3/8/20/1,5 208VXLHK095

 • Oregon pjovimo juosta; 3/8/20/1,5 208VXLHK095

  Kaina 37 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 

  Tinkamumas: Husqvarna, Jonsered (B tvirt.)

  Žingsnis 3/8"; 20 colių ilgis; 1,5 mm takelis.

  Grandinė: 72 narelių       

  Gamintojas
  Oregon
  Grandinės narelio plotis
  1.5 mm
  Grandinės narelių žingsnis
  3/8"
  Pjovimo juostos ilgis
  20" 50 cm
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Oregon 208VXLHK095 20" VersaCut kreiptuvas yra idealus sprendimas arboristams, sodininkams ir kitiems profesionalams, kurie savo darbo dieną susiduria su bet kokio tipo medžiais, krūmais ar galūnėmis. Kadangi grandininio pjūklo juosta sukurta įvairiems profesionaliems darbams, ji siūlo universalumą ir ilgaamžiškumą, reikalingą dirbant nuolat kintančioje aplinkoje. Nauja aliuminio šerdis palengvina SpeedCut strypus 20 %, palyginti su Oregon Pro-Lite strypais, sumažindama operatoriaus nuovargį. Didelio spindulio antgalis turi naują guolių klasės plieną Žvaigždžių mazgas, atsparus plitimui ir nusidėvėjimui. „LubriTec“ užtikrina, kad grandinė ir strypas būtų sutepti, padidinant strypo tarnavimo laiką ir sumažinant trintį. „Oregon 208VXLHK095 VersaCut“ kreipiamoji juosta veikia su kai kuriais Husqvarna, Jonsered, Makita, Dolmar, Efco ir Maruyama grandininių pjūklų modeliais. pritaikymo vadovas, kad įsitikintumėte, jog ši juosta veikia su jūsų pjūklu.
  Tikslesnis pjovimas iš standesnio strypo
  Užtikrina geresnį balansą ant mažesnių pjūklų
  Mažesnis svoris reiškia mažesnį nuovargį
  Ilgesnis nosies tarnavimo laikas ir geresnis našumas naudojant naują žvaigždutės nosies sistemą
  Sumažėjęs bėgių susidėvėjimas ir tikslesnis pjovimas dėl geresnio grandinės pritaikymo