Prekių katalogas

Oregon pjovimo juosta; 325/15/1.6 153VXLGD025

 • Oregon pjovimo juosta; 325/15/1.6 153VXLGD025

  Kaina 33 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Tinkamumas: Stihl;

  Žingsnis .325"; 15 colių ilgis; 1,6 mm takelis.

  Grandinė: 62 nareliai       

  Gamintojas
  Oregon
  Grandinės narelio plotis
  1.6 mm
  Grandinės narelių žingsnis
  .325"
  Pjovimo juostos ilgis
  15" 38 cm
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • „Oregon lubritec“ dizainas užtikrina, kad grandinė ir kreiptuvas yra alyvuoti, kad būtų mažesnė trintis ir ilgesnis naudojimas.
  20 % lengvesnis su nauja aliuminio šerdimi reiškia mažiau nuovargio, o kietesnis kreipiamasis strypas prailgina strypų tarnavimo laiką. Ši kreipiamoji juosta sukurta taip, kad būtų standesnė ir tvirtesnė, kad būtų galima tiksliau pjauti. Ilgesnis antgalio tarnavimo laikas ir geresnis našumas dėl visiškai naujo guolio klasės plieninio krumpliaračio antgalio mazgo.