Prekių katalogas

Miškininko striukė Technical

 • Miškininko striukė Technical

  Kaina 220 

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  46-64 dydžiai

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Dėl patvarios, tačiau lengvos medžiagos ir užduočių atlikimui apgalvoto dizaino puikiai tinka kasdieniam darbui miške. Keturkrypčio tamprumo poliesteris su formuotais linkiais užtikrina judesių patogumą ir mažesnes pastangas. Efektyvios ventiliavimo angos ties pečiais ir nugaros apačioje užtikrina komfortą ir našumą. 

  Kišenės mobiliam telefonui.
  Krūtinės kišenės turi paminkštintą pamušalą jūsų mobiliajam telefonui, todėl jis visada yra gerai apsaugotas ir lengvai pasiekiamas. 

  Užtrauktuko apsauga ties rankogaliais. Dydį galima nesunkiai reguliuoti atsižvelgiant į naudotojo poreikius, pirštines ir pan. 

  Ventiliavimo angos apatinėje nugaros dalyje. Ventiliavimo angos nugaroje apsaugo naudotoją nuo perkaitimo. 

  Ventiliavimo angų užtrauktukai pažasčių srityje. Ventiliavimą galima koreguoti atsižvelgiant į temperatūrą. Naudotojas visada jaučiasi patogiai. 

  Tamprios nugaros viršaus ir pečių sritys. Elastingumas užtikrina patogų judėjimą.

  Kibia juosta užsegama kišenė pirmosios pagalbos reikmenims. 

  „Cordura® heavy“
  Ši medžiaga suteikia didžiulį funkcionalumą ir išskirtinį komfortą. „Cordura® heavy“ medžiaga naudojama atviriausioms drabužių vietoms, pvz., kulkšnimis ir riešams. Medžiaga turi tefloninį („Teflon®“) paviršių, nepraleidžiantį vandens, riebalų ir atsparų dėmėms. 220 g/m2. 100 % Cordura®. 

  "Aramide mélange"
  Trinčiai atsparaus „Kevlar“® pluošto, ir dėvėjimuisi atsparaus „Cordura®“ pluošto derinio audinys yra tvirtas ir puikiai tinka itin pažeidžiamoms sritims.

  240 g/m2. Medžiaga: 45 % „Cordura®“ / 30 % poliamido / 25 % „Kevlar®“. 

  „Comfortable stretch“
  Keturkrypčio tamprumo medžiaga, kuri tempiasi visomis kryptimis skersai ir išilgai. Šis orui pralaidus audinys užtikrina, kad drabužiai nevaržytų judesių reikiamose vietose, ir pasižymi nepaprastu patogumu,. 235 g/m2. 92 % poliesterio / 8 % laikros.