Prekių katalogas

Miškininko striukė "Classic"

 • Miškininko striukė "Classic"

  Kaina 62 

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Dydžiai S-XXL

  Gamintojas
  Husqvarna
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Stilingas dizainas, puikiai tinkantis atliekant užduotis lauke, pvz., skaldant malkas. Pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio / medvilnės tvilo su didelio matomumo oranžiniais plotais ir šviesą atspindinčiais logotipais, su dviem kišenėmis priekinėje dalyje ir kišene ant krūtinės, todėl galima patogiai ir matomai dirbti.

  Atvira pečių sritis. Dėl nugaros vėdinimo naudotojas apsaugotas nuo perkaitimo 

  Ilgas užtrauktas priekinėje dalyje.

  Kišenė ant krūtinės su užtrauktuku.
  Naudotojas darbo metu gali lengvai pasiekti kišenėje esančius daiktus.

  „Workwear twill“
  Austas tvilo audinys skirtas patikimiems darbiniams drabužiams. Jis yra itin atsparus plėšymui, tempimui ir dėmėms, todėl yra ilgaamžis. 270 g/m2. 65% poliesterio / 35% medvilnės. 

  „Workwear twill shiny“
  Kaip ir austas audinys, tvilo audinys skirtas patikimiems darbiniams drabužiams. Jis yra itin atsparus plėšymui, tempimui ir dėmėms, todėl yra ilgaamžis. Blizgūs audinio siūlai sukuria patrauklią išvaizdą. 240 g/m2. 70 % poliesterio / 30 % medvilnės.