Prekių katalogas

Kultivatorius Husqarna TF 335

 • Kultivatorius Husqarna TF 335

  Kaina 849 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 

  Rato 210; 80 cm; 2+1 pav.; 58 kg
   

  Gamintojas
  Husqvarna
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Lengvai valdomas, patikimas kultivatorius naudojimui sode. Siūlo visas pagrindines funkcijas, kurias varo galingas variklis. Nuimamas transmisijos korpusas su tepimo galimybe užtikrina ilgesnį gaminio tarnavimo laiką. Patogi, reguliuojama ir sulankstoma vairas su pavarų pasirinkimu (dvi pirmyn ir viena atbuline eiga), transportavimo ratas, vilkimo juosta ir augalų apsaugos pagerina naudojimą ir patogumą laikyti. Daugybė pasirenkamų priedų, įskaitant kraičio komplektą su metaliniais ratais, padidina universalumą ir padidina investicijų grąžą, todėl tai yra idealus pasirinkimas bet kuriam sodininkui, vertinančiam praktiškumą ir patikimumą. 

 • Informacija