Prekių katalogas

Krūmapjovė K-SAMURAI KJTJ53BH

 • Krūmapjovė K-SAMURAI KJTJ53BH

  Kaina 489 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  Kawasaki 2.0 kW., 53,2 cc., 8,9 kg. 5 metų garantija.

  Gamintojas
  K-SAMURAI
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Patikimas, galingas Kawasaki variklis. 

  2.0 kW., 53,2 cc., 8,9 kg.

  Komplekte trikampis peilis, pjovimo galvutė, laikymo diržai.

  Variklio garantija 5 metai privačiam naudotojui, juridiniam asmeniui 1 metai. 

  KAWASAKI – JŪSŲ DVITAKTĖ DARBO GALIA
  Kawasaki dvitakčiai varikliai yra skirti padėti profesionalams dirbti geriau, lengviau ir našiau, naudojant vartotojui patogią technologiją ir įrangą. Dvitakčiai varikliai Kawasaki suteikia galią, kuria galite pasitikėti. Nesvarbu, su kokia įranga jie naudojami, nesvarbu, kokia užduotis, galite būti tikri, kad „Kawasaki“ variklis atliks savo darbą. Sukurti būti patvarūs ir ilgaamžiai, šie varikliai patikimai veikia kasdien. Juk tai „Kawasaki“ varikliai: visame pasaulyje žinomi kaip profesionalų pasirinkimas, užtikrinantis kokybę ir patikimumą.

  K-SAMURAI
  K-SAMURAI krūmapjovės su dviguba rankena isitvirtino rinkoje kaip populiarus profesionaliu žemės darbu, kiemu bei bendruomenės žemės tvarkymo darbu produktas, užtikrinantis didesni darbo našuma bei ilgesni darbo laika. Šiu efektyviu krumapjoviu ergonomiškumas, nedidelė vibracija ir subalansuotas variklis yra kaip tik visos tos savybės, kuriu reikia pastoviai jas naudojant. Modelis KJTJ53BH Tai galingas fermerio klasės benzininis trimeris, turintis galingą ir labai dinamišką variklį. Jis skirtas pjauti bet kokią žolę ir krūmus todėl suteikia operatoriui
  didelį našumą. Jūs lengvai galėsite atlikti įvairaus sudėtingumo darbus.