Prekių katalogas

Akumuliatorinės Gyvatvorių žirklės Husqvarna 520IHE3

 • Akumuliatorinės Gyvatvorių žirklės Husqvarna 520IHE3

  Kaina 499 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  55 cm; 4 kg; be baterijos ir pakrovėjo, prailgintu kotu

  Gamintojas
  Husqvarna
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • „Husqvarna 520iHE3“ su akumuliatoriumi veikiančios gyvatvorių žirklės pasižymi benzininiams įrenginiams prilygstančia galia, nuline tiesiogine emisija ir ypač tyliu darbu. Galinčios pasiekti iki 3,5 m atstumu, pasižyminčios dideliu pjovimo greičiu ir „Husqvarna“ patvarumu, jos užtikrina profesionalų produktyvumą ir rezultatus, bet yra pakankamai tylios ir neteršiančios, kad galėtų būti naudojamos gyvenamuosiuose kvartaluose, viešbučiuose, ligoninėse ir kitose triukšmui jautriose aplinkose. Nuotoliniu būdu valdomas kampas ir patogios rankenos daro 520iHE3 idealiai tinkančias bet kokiam darbui. Suderinamos su visais „Husqvarna“ BLI akumuliatoriais ir įkrovikliais.

  Pjovimo ašmenų ilgis 55 cm

  Talpa
  Pjovimo greitis 4000 cut/min
  Įranga
  Pjovimo ašmenų ilgis 55 cm
  Tarpas tarp dantų 32 mm
  Išmatavimai
  Svoris be akumuliatoriaus 4.15 kg
  Garsas ir triukšmo lygis
  Garso slėgis ties operatoriaus ausimi 84 dB(A)
  Garso galios lygis, garantuotas (LWA) 95 dB(A)
  Transmisija
  Perdavimo skaičius 0.098
  Vibracija
  Ekvivalentinis vibracijos lygis (ahv, eq) galinėje rankenoje 2.5 m/s²