Prekių katalogas

Fiskars Solid™ kirpiklis SP131

 • Fiskars Solid™ kirpiklis SP131

  Kaina 1050 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Fiskars
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • Puikiai tinka sveikam augalų ir gėlių augimui skatinti, o tikslūs Fiskars Snips peiliukai idealiai tinka formuojant, dažnam karpymui ir sudėtingiems kirpimams. „Micro-Tip“ peiliukai tiksliai kerpa iki pat galiuko, kad būtų švarūs ir sveiki pjūviai net sunkiai pasiekiamose augalo vietose, o visiškai grūdinti, nerūdijančio plieno peiliukai su tiksliai šlifuotu kraštu išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant. Ašmenys yra patobulinti specialia nelimpančia danga, kuri padeda sumažinti strigimą ir dervos kaupimąsi pjaunant lipnius augalus. Šiose žirklėse yra Easy ActionTM spyruoklė, kuri švelniai atidaro ašmenis po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų rankų nuovargį, atsirandantį dėl pasikartojančių pjūvių – ypač naudinga sodininkams, sergantiems artritu arba ribota rankų jėga. Be to, patogiose rankenose yra „Softgrip“ danga, kurioje lietimo taškai, užtikrinan didesnį komfortą ir patikimą valdymą, o lengvai atidaromas užraktas ir ašmenų gaubtas apsaugo peilius, kad būtų galima saugiai transportuoti ir laikyti. 

  „Fiskars Snips“ turi tikslius peilius, kurie kerpa iki pat galiuko, kad būtų švarūs ir sveiki pjūviai;
  Nelipni ašmenų danga padeda sumažinti strigimą, o kieti, tiksliai šlifuoti, nerūdijančio plieno peiliai išlieka aštrūs net ir intensyviai naudojant;
  Dizainas, kuris idealiai tinka tiems, kurie serga artritu arba turi ribotą rankų stiprumą;
  Easy Action(TM) spyruoklinio veikimo dizainas švelniai atidaro peilius po kiekvieno pjovimo, kad sumažintų nuovargį, o Softgrip danga pagerina komfortą.