Prekių katalogas

Apsauginės pjūklininko kelnės su petnešomis Technical

 • Apsauginės pjūklininko kelnės su petnešomis Technical

  Kaina 290 

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  46-64 dydžiai

  Gamintojas
  Husqvarna
 • Sukurta kasdieniam darbui miške. Sustiprinta konstrukcija pasižymi „Aramide“ ir „CorduraR“ technologijomis. Dėl lengvos, tamprios medžiagos ir tikslių dydžių naudotojai gali patogiai ir našiai dirbti, o jų našumą dar labiau padidina suformuotos kelių sritys ir užtrauktukai. 

  Sutvirtintos sritys ties kojų apatinia dalimi. Pailgintas gaminio naudojimo laikas. 

  Išlenkti keliai
  Keliai suformuoti ir pasiūti taip, kad užtikrintų maksimalią judesių laisvę neaukojant saugos. 

  Vėdinimas – užtrauktukas (-ai) užpakalinėje klešnių pusėje. Vėdinimą galima reguliuoti atsižvelgiant į temperatūrą.

  1 kišenė su užtrauktuku ant kairės klešnės. Naudotojas darbo metu gali lengvai pasiekti kišenėje esančius daiktus. 

  „Cordura® heavy“
  Ši medžiaga suteikia didžiulį funkcionalumą ir išskirtinį komfortą. „Cordura® heavy“ medžiaga naudojama atviriausioms drabužių vietoms, pvz., kulkšnimis ir riešams. Medžiaga turi tefloninį („Teflon®“) paviršių, nepraleidžiantį vandens, riebalų ir atsparų dėmėms. 220 g/m2. 100 % Cordura®. 

  "Aramide mélange"
   Trinčiai atsparaus „Kevlar“® pluošto, ir dėvėjimuisi atsparaus „Cordura®“ pluošto derinio audinys yra tvirtas ir puikiai tinka itin pažeidžiamoms sritims.

  240 g/m2. Medžiaga: 45 % „Cordura®“ / 30 % poliamido / 25 % „Kevlar®“. 

  „Comfortable stretch“
  Keturkrypčio tamprumo medžiaga, kuri tempiasi visomis kryptimis skersai ir išilgai. Šis orui pralaidus audinys užtikrina, kad drabužiai nevaržytų judesių reikiamose vietose, ir pasižymi nepaprastu patogumu,. 235 g/m2. 92 % poliesterio / 8 % laikros.