Prekių katalogas

Akumuliatorinis skarifikatorius Stihl RLA 240

 • Akumuliatorinis skarifikatorius Stihl RLA 240

  Kaina 259 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  34 cm; be bat. ir kroviklio

  Gamintojas
  Stihl
 •                    

  Šiuo metu daugumai mūsų parduodamų prekių taikomas 0% pabrangimas, perkant išsimokėtinai per SB Lizingą, pasitikrinti sąlygų variantus galima paspaudus SB Lizingo skaičiuoklę prie kiekvienos prekės atskirai.

 • STIHL RLA 240 akumuliatorinis skarifikatorius-aeratorius tinka aeruoti ir šukuoti mažesnes, netaisyklingos formos vejas. Jame sumontuota STIHL AK akumuliatorių sistema, kuri suteikia judėjimo laisvę dirbant, nes nereikia laidų. Dėl 34 cm darbinio pločio skarifikatorius suderina didelį manevringumą ir efektyvumą vejose su daug kampų. Lengvai pritvirtinkite jums reikalingą įrankį, sureguliuokite darbinį gylį ir pradėkite vėdinti ar šukuoti savo veją. Visos susikaupusios augalų liekanos surenkamos į 50 litrų žolės surinkimo dėžę. Dėl lengvo ir tvirto polimerinio korpuso skarifikatorius-aeratorius taupo energiją ir yra labai stabilus, o dėl lengvai judančių ratukų pasižymi dideliu manevringumu. Sulankstoma rankena palengvina STIHL RLA 240 skarifikatoriaus transportavimą, o spyruoklinis mechanizmas – ličio jonų akumuliatoriaus išėmimą iš įrenginio, norint jį įkrauti ar pasidėti saugoti.