Prekių katalogas

Akumuliatorinis purkštuvas Stihl SGA 85

 • Akumuliatorinis purkštuvas Stihl SGA 85

  Kaina 429 
  549  Sutaupykite 120 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jei pirkdami viršysite prekių likutį, sistema neleis apmokėti, kol vadybininkas nepatvirtins jūsų krepšelio.   

  Ši prekė nėra mūsų sandėlyje, tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Prekę galima užsakyti, tačiau turėsite sulaukti vadybininko patvirtinimo.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml

  17 l; 6,2 kg; be bat. ir kroviklio

  Gamintojas
  Stihl
 • STIHL SGA 85 akumuliatorinis purkštuvas – tai pirmasis akumuliatorinis purkštuvas STIHL asortimente, padedantis profesionaliai ir efektyviai naudoti pesticidus ar trąšas. Didelis darbinis slėgis ir 17 l skaidri talpa su lygio indikatoriumi užtikrina idealų STIHL SGA 85 atitikimą apželdinimo specialistų ir ūkininkų poreikiams. Šis įrenginys skirtas sudėtingoms užduotims, susijusioms su didelio ploto pasėliais ar sodais. Su reguliavimo ratuku ant purkštuvo, lengvai ir ir paprastai sureguliuosite darbinį slėgį nuo 1 iki 6 bar. Dėl ypač patogios nešiojimo sistemos su individualiai reguliuojamais nugaros dirželiais ir reguliuojamo aukščio krūtinės diržu galima naudotis purkštuvu net ilgesnį laiką. Integruotas filtro elementas neleidžia nešvarumams patekti iš bako į purškimo vamzdį ir gali būti lengvai išvalomas keičiant purkštuką.

  Visus AP sistemos įrenginius galima naudoti net esant nepalankioms oro sąlygoms. IPX4 standartas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens purslų.